I
![????]()
Rybnik Warto rozmawiać.
Radni Miasta Rybnika i halo! Rybnik zapraszają na comiesięczne rozmowy z mieszkańcami.
Radni Mirela Szutka, Andrzej Wojaczek, Andrzej Sączek czekają na Państwa w pierwszy roboczy czwartek miesiąca - 7 lipca i 6 sierpnia 2026 roku.
Przyjdź, wypij kawę lub herbatę i porozmawiaj bo… Warto rozmawiać."
Halo! Rybnik, ul. Sobieskiego 20.